SIKLIKLA SORULAN SORULAR

Biz kimiz?

Comewel LTD yetkili bir ödeme işlemcisidir. Bu yüzden banka ekstrenizde, ödemesini yaptığınız web sitesinin veya şirketin adını değil, ödemeleri doğrudan işleyen şirketin adını görürsünüz.

Hizmet banka ekstremde nasıl görünecek?

Gizli fatura hizmetimiz, her işlem için tam gizlilik sağlar. İnternet sitelerimizde yapılan işlemler banka hesap özetinizde "CS*dsmbilling.com > DSM LTD" olarak görünecektir.

Para iadesi için başvuruda bulunmak, bir aboneliği iptal etmek veya yetkisiz bir işlem bildirmek istiyorum. Bana bu konularda yardımcı olabilir misiniz?

Elbette. Müşteri Desteğimiz bu tür sorunları çözmek için özel olarak tasarlanmıştır. Lütfen bu formu doldurun veya bizimle adresinden iletişime geçin ve sorunu ayrıntılı şekilde açıklayınız.

Sizinle iletişim kurarken neden kart bilgilerimi ve e-posta adresimi eklemem gerekiyor?

Ödeme bilgilerinizi bulmak, aboneliğinizi iptal etmek veya geri ödeme yapmak için kart bilgileriniz gereklidir. Kart numaranızın ilk altı (6) ve son dört (4) rakamı yeterli olacaktır. Taleplerinizin ilerleyişi hakkında size bilgi vermek veya sorunu çözmek için ihtiyaç duyacağımız ek bilgileri talep etmek için e-posta adresinize de ihtiyacımız var.

Başvurumun işleme alınması ne kadar sürer?

Başvurularınıza mümkün olduğunca en kısa sürede cevap vereceğiz (genellikle 24 saat içinde).

Başvurumun alındığını nasıl bilebilirim?

Talep numaranızı içeren bir mesaj göndermek için, bize başvurunuzda bize verdiğiniz e-posta adresini kullanacağız.

Sorgu numaramla ilgili bir onay e-postası almadım. Ne yapmalıyım?

Talep numaranızı içeren bir e-posta almadıysanız, lütfen bize gönderdiğiniz e-posta adresinin doğru olduğundan emin olun ve Spam klasörünüzü kontrol edin. E-posta adresiniz doğruysa ve e-postamızı Spam klasörünüzde bulamadıysanız, lütfen bizimle adresinden iletişime geçin.

SSS kapsamında olmayan bir sorum var! Ne yapmalıyım?

Sorunuza bir cevap bulamadıysanız, lütfen İletişim Formumuzu, doldurarak veya adresinden iletişime geçin.